Sharkosaurus Rampage

Oyun yüklenene kadar bekleyin. Oyunu oynamaya başlamak için "Play" tuşuna basın. Karşınıza çıkan reklam bir süre sonra kendiliğinden kapanacaktır. Dilerseniz "Skip Ad" tuşuna basarak reklamın hızlıca kapanmasını sağlayabilirsiniz. Oyunu tam ekran oynamak için yukarı sağda bulunan "Play Full Screen" tuşuna basın.

Oyun Detayı

California Redwoods’un ortasında gizlenmiş gizli bir yeraltı laboratuvarı var. Çılgın bilim adamları, köpekbalığı ve dinozor DNA’sını birleştiren katil bir canavarı klonlamaya çalışıyorlar.

Siz bir Sharkosaurus olarak gizli laboratuvardan kaçmanız ve bilim şirketi için çalışan güvenlik servisiyle savaşmanız gerekiyor.

Zırhlı araçlar, askeri arabalar, jet paketi adamlar, tanklar, helikopterler, ATV’ler, canavar kamyonlar, jet uçakları ve hatta devasa bir ejderha canavarıyla savaşın.

Şirketi DNA dolandırıcılık faaliyetlerinden durdurmak için arabaları parçalayın, düşmanları yiyin ve laboratuvar ekipmanını yok edin.

Süper lazer silahıyla donatılacak cephane kutuları yiyin. Kapıları, asansörleri ve merdivenleri etkinleştirmek için çeşitli mekanizmalar kullanın.

Kaçmak için yeterli cesaretin var mı, yoksa bir sonraki DNA testini bekleyen numune kabında mı kalıyorsun? Savaşmayı seçtiyseniz, iyi şanslar!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

Kral Oyun Skor